Водещата столична футболна академия Арес е големият победител от детския международен турнир „Вихрен къп 2022“

Водещата столична футболна академия Арес е големият победител от детския международен турнир „Вихрен къп 2022“ в Сандански. Малките ареси спечелиха първи места в надпреварата, в която участваха и отбори от Северна Маскедония и Сърбия. Възпитаниците на Росен Танев, Василий Шаламанов, Кристиян Дяков и Антонио Великов станаха първи в наборите 2007-ма и 2010-та година.

При родените през 2008-ма година децата от столицата останаха втори, а при тези през 2009-та година – трети. За децата на Арес до края на февруари предстои участие в турнира „София къп“ и гостуване в Ниш на побратимения отбор Будучност 2020 в две възрасти.

Кирил Райков е главният кондиционен треньор на академията вече 5-та година. От името на целия екип на 2sport4life искаме да поздравим, децата, треньорите и родителите за успеха!

Подобни статии

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *